چسب گرانول 5200 دورپائین

نام چسب گرما ذوب :

چسب گرانول 5200 دورپائین,

مدل چسب گرما ذوب :

thermo,

برند چسب گرما ذوب :

ok,

ایران سبز
ایران سبز
 • انتقال بدون نخ شدگی و ریزش به قطعه کار

  چسبندگی بسیار خوب

  مناسب مناطق سرد و معتدل

  چسب گرما ذوب مخصوص نوار لبه مصنوعات چوبی ام دی اف

  چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند

  کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد.

  طریقه مصرف: بسته به نوع سرعت دستگاه نوار زن درجه ذوب آن متفاوت می باشد.

  درجه ذوب 180-170 درجه با سرعت چسبان 7متر بر دقیقه مخصوص دستگاه های نوار زن پر سرعت با دور بالا و درجه ذوب 150-140 درجه با سرعت چسبان 40 متر بر دقیقه می باشد.

  بسته بندی در کیسه های 20 کیلویی و سطل های 25 کیلویی عرضه می شود.

 • برند چسب گرما ذوب

  ok,

  نوع چسب گرما ذوب

  گرانول,

  ویسکوزیته ( cps )

  50000,

  کاربرد

  لبه چسبان منحنی صنایع چوب,

  نقطه نرم شدن (℃)

  85,

  نوع بسته بندی

  کیسه پلاستیکی,

 • چسب گرانول 5100 دوربالا

  چسب گرانول 5100 دوربالا

  ,انتقال بدون نخ شدگی و ریزش به قطعه کار,چسبندگی بسیار خوب,مناسب مناطق سرد و معتدل,چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند ، تغییر شکل می دهند و در اثر از بین رفتن حرارت سخت می شوند.,کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد. ,موارد مصرف چسب گرم صحافی و صنعتی:

  - چاپ و صحافی کتب و مجلات و حواشی و شیرازه بندی انواع کاغذ یو وی و گلاسه.

  مشاهده

  چسب گرانول 6100 دورپائین

  چسب گرانول 6100 دورپائین

  ,انتقال بدون نخ شدگی و ریزش به قطعه کار,چسبندگی بسیار خوب,مناسب مناطق سرد و معتدل,چسب گرما ذوب مخصوص نوار لبه مصنوعات چوبی ام دی اف,چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند ، تغییر شکل می دهند و در اثر از بین رفتن حرارت سخت می شوند.,کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد. ,طریقه مصرف: بسته به نوع سرعت دستگاه نوار زن درجه ذوب آن متفاوت می باشد.,درجه ذوب 180-170 درجه با سرعت چسبان 7متر بر دقیقه مخصوص دستگاه های نوار زن پر سرعت با دور بالا و درجه ذوب 150-140 درجه با سرعت چسبان 40 متر بر دقیقه می باشد.,بسته بندی در کیسه های 20 کیلویی و سطل های 25 کیلویی عرضه می شود.

  مشاهده

  چسب گرانول 5300

  چسب گرانول 5300

  ,این محصول جهت عایق نمودن قطعات فلزی و پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرد,چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند ، تغییر شکل می دهند و در اثر از بین رفتن حرارت سخت می شوند. کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد. ,درجه ذوب 180-170 درجه با سرعت چسبان 7متر بر دقیقه مخصوص دستگاه های نوار زن پر سرعت با دور بالا و درجه ذوب 150-140 درجه با سرعت چسبان 40 متر بر دقیقه می باشد.,موارد مصرف چسب گرم صحافی و صنعتی: چاپ و صحافی کتب و مجلات و حواشی و شیرازه بندی انواع کاغذ یو وی و گلاسه.,بسته بندی های کاغذی مقوایی و پلاستیکی مواد غذایی-بهداشتی و دارویی

  مشاهده

  چسب گرانول 5500

  چسب گرانول 5500

  ,جهت کوتینگ منسوجات و الیاف,درجه ذوب 180-170 درجه با سرعت چسبان 7متر بر دقیقه مخصوص دستگاه های نوار زن پر سرعت با دور بالا و درجه ذوب 150-140 درجه با سرعت چسبان 40 متر بر دقیقه می باشد.,چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند ، تغییر شکل می دهند و در اثر از بین رفتن حرارت سخت می شوند.,کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد. ,موارد مصرف چسب گرم صحافی و صنعتی: چاپ و صحافی کتب و مجلات و حواشی و شیرازه بندی انواع کاغذ یو وی و گلاسه.,بسته بندی های کاغذی مقوایی و پلاستیکی مواد غذایی-بهداشتی و دارویی ,رعایت دمای کاربرد (بیشتر ازحد معمول باعث سوختن چسپ و کمتر از آن باعٍث لخته شدن چسب به حالت خمیر و در هر دو حالت عدم چسبندگی مطلوب و متناسب می گردد),ترموستات دستگاه چسب زنی به منظور کنترل دقیق دما حداقل هر 30 روز یکبار کالیبره گردد.,بسته بندی: کیسه های 20 کیلویی,شرایط و زمان نگهداری: در بسته بندی اولیه دور از نور مستقیم خورشید و حرارت دمای 10-40 درجه,چسب گرما ذوب مخصوص نوار لبه مصنوعات چوبی ام دی اف,بسته بندی در کیسه های 20 کیلویی و سطل های 25 کیلویی عرضه می شود.

  مشاهده