چسب گرانول 6100 دورپائین

نام چسب گرما ذوب :

چسب گرانول 6100 دورپائین,

مدل چسب گرما ذوب :

thermo,

برند چسب گرما ذوب :

ok,

ایران سبز
ایران سبز
 • انتقال بدون نخ شدگی و ریزش به قطعه کار

  چسبندگی بسیار خوب

  مناسب مناطق سرد و معتدل

  چسب گرما ذوب مخصوص نوار لبه مصنوعات چوبی ام دی اف

  چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند ، تغییر شکل می دهند و در اثر از بین رفتن حرارت سخت می شوند.

  کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد.

  طریقه مصرف: بسته به نوع سرعت دستگاه نوار زن درجه ذوب آن متفاوت می باشد.

  درجه ذوب 180-170 درجه با سرعت چسبان 7متر بر دقیقه مخصوص دستگاه های نوار زن پر سرعت با دور بالا و درجه ذوب 150-140 درجه با سرعت چسبان 40 متر بر دقیقه می باشد.

  بسته بندی در کیسه های 20 کیلویی و سطل های 25 کیلویی عرضه می شود.

 • برند چسب گرما ذوب

  ok,

  نوع چسب گرما ذوب

  گرانول,

  ویسکوزیته ( cps )

  50000,

  کاربرد

  لبه چسبان منحنی صنایع چوب,

  نقطه نرم شدن (℃)

  85,

  نوع بسته بندی

  کیسه پلاستیکی,

 • چسب گرانول 5100 دوربالا

  چسب گرانول 5100 دوربالا

  ,انتقال بدون نخ شدگی و ریزش به قطعه کار,چسبندگی بسیار خوب,مناسب مناطق سرد و معتدل,چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند ، تغییر شکل می دهند و در اثر از بین رفتن حرارت سخت می شوند.,کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد. ,موارد مصرف چسب گرم صحافی و صنعتی:

  - چاپ و صحافی کتب و مجلات و حواشی و شیرازه بندی انواع کاغذ یو وی و گلاسه.

  مشاهده

  چسب گرانول 5300

  چسب گرانول 5300

  ,این محصول جهت عایق نمودن قطعات فلزی و پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرد,چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند ، تغییر شکل می دهند و در اثر از بین رفتن حرارت سخت می شوند. کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد. ,درجه ذوب 180-170 درجه با سرعت چسبان 7متر بر دقیقه مخصوص دستگاه های نوار زن پر سرعت با دور بالا و درجه ذوب 150-140 درجه با سرعت چسبان 40 متر بر دقیقه می باشد.,موارد مصرف چسب گرم صحافی و صنعتی: چاپ و صحافی کتب و مجلات و حواشی و شیرازه بندی انواع کاغذ یو وی و گلاسه.,بسته بندی های کاغذی مقوایی و پلاستیکی مواد غذایی-بهداشتی و دارویی

  مشاهده

  چسب گرانول 5500

  چسب گرانول 5500

  ,جهت کوتینگ منسوجات و الیاف,درجه ذوب 180-170 درجه با سرعت چسبان 7متر بر دقیقه مخصوص دستگاه های نوار زن پر سرعت با دور بالا و درجه ذوب 150-140 درجه با سرعت چسبان 40 متر بر دقیقه می باشد.,چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند ، تغییر شکل می دهند و در اثر از بین رفتن حرارت سخت می شوند.,کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد. ,موارد مصرف چسب گرم صحافی و صنعتی: چاپ و صحافی کتب و مجلات و حواشی و شیرازه بندی انواع کاغذ یو وی و گلاسه.,بسته بندی های کاغذی مقوایی و پلاستیکی مواد غذایی-بهداشتی و دارویی ,رعایت دمای کاربرد (بیشتر ازحد معمول باعث سوختن چسپ و کمتر از آن باعٍث لخته شدن چسب به حالت خمیر و در هر دو حالت عدم چسبندگی مطلوب و متناسب می گردد),ترموستات دستگاه چسب زنی به منظور کنترل دقیق دما حداقل هر 30 روز یکبار کالیبره گردد.,بسته بندی: کیسه های 20 کیلویی,شرایط و زمان نگهداری: در بسته بندی اولیه دور از نور مستقیم خورشید و حرارت دمای 10-40 درجه,چسب گرما ذوب مخصوص نوار لبه مصنوعات چوبی ام دی اف,بسته بندی در کیسه های 20 کیلویی و سطل های 25 کیلویی عرضه می شود.

  مشاهده

  چسب گرانول 5200 دورپائین

  چسب گرانول 5200 دورپائین

  ,انتقال بدون نخ شدگی و ریزش به قطعه کار,چسبندگی بسیار خوب,مناسب مناطق سرد و معتدل,چسب گرما ذوب مخصوص نوار لبه مصنوعات چوبی ام دی اف,چسب های ترموپلاست یا گرماذوب در اثر حرارت نرم می شوند,کنترل نظارت بر فرمول این چسب باعث چسبندگی بسیار بالا و طول عمرآن در مقایسه با چسب های گرانول دیگر در ضمینه صنعت چوب می باشد. ,طریقه مصرف: بسته به نوع سرعت دستگاه نوار زن درجه ذوب آن متفاوت می باشد.,درجه ذوب 180-170 درجه با سرعت چسبان 7متر بر دقیقه مخصوص دستگاه های نوار زن پر سرعت با دور بالا و درجه ذوب 150-140 درجه با سرعت چسبان 40 متر بر دقیقه می باشد.,بسته بندی در کیسه های 20 کیلویی و سطل های 25 کیلویی عرضه می شود.

  مشاهده